Batérie

V kategórii vodovodných batérií objavíte bohatý výber dizajnových a odolných kuchynských batérií od značky BRADO. Naše vodovodné batérie sú dokonalým riešením pre všetkých, ktorí hľadajú kombináciu užitočnosti, dizajnu a trvácnosti pre svoju kuchynskú linku.

Batérie od značky BRADO sú navrhnuté tak, aby sa harmonicky hodili do rôznych štýlov kuchynských liniek, či už je to klasický alebo moderný štýl. Sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov a sú odolné voči opotrebeniu a korózii, čo zaisťuje ich dlhú životnosť.

S dlhoročnou tradíciou a neustálym rozvojom sa značka BRADO stala jedným z popredných výrobcov vodovodných batérií v Európe. Naše produkty sú navrhnuté tak, aby zodpovedali rôznym potrebám a zároveň zvyšovali estetickú hodnotu vašej kuchyne.

Vyberte si z ponuky vodovodných batérií BRADO a doprajte svojej kuchynskej linke spoľahlivý, štýlový a efektívny prvok. S našimi batériami získate nielen vizuálny prínos, ale aj vynikajúcu funkčnosť a odolnosť, ktorú oceníte pri každodennom používaní.

Typy vodovodných batérií

zoznam batérií BRADO

batéria Beta čierna
batéria Nexo čiera chrómová
batéria Flexy béžová
batéria Nook chrómová
batéria Rox béžová
batéria Steel biela
Scroll to Top