Drezové batérie

Na obrázku je moderná kuchynská batéria s elegantným zakriveným dizajnom, vyhotovená v čiernej farbe. Batéria má vysoký, oblúkový výtok v tvare písmena "L" s hladkým povrchom. Na spodnej časti výtoku a na konci ramena sú strieborné kovové akcenty, ktoré dodávajú batérii sofistikovaný vzhľad. Batéria je vybavená jednou pákou na ovládanie teploty a prietoku vody, ktorá je umiestnená na ľavej strane. Vedľa batérie sú uvedené dostupné farebné varianty: čierna, béžová, svetlosivá, tmavosivá a biela. V ľavom dolnom rohu je zobrazený diagram s výškou batérie 300 mm. Celkový dizajn je štýlový a funkčný, vhodný pre moderné kuchyne, poskytujúc estetickú aj praktickú hodnotu.

batéria BETA

odporúčaná cena: 69€

Na obrázku je moderná kuchynská batéria s výrazným hranatým dizajnom, vyhotovená v čiernej farbe. Batéria má vysoký, štvorcový výtok s ostrými uhlami a hladkým povrchom. Na konci ramena je chrómovaný kovový prvok okolo výtokovej trysky. Batéria je vybavená širokou pákou na ovládanie teploty a prietoku vody, ktorá je umiestnená na ľavej strane. Vedľa batérie sú uvedené dostupné farebné varianty: čierna, béžová, svetlosivá, tmavosivá, a biela. V ľavom dolnom rohu je zobrazený diagram s výškou batérie 265 mm. Dizajn batérie je minimalistický a elegantný, vhodný pre moderné kuchyne, kde kombinuje estetiku a funkčnosť.

batéria NOOK

odporúčaná cena: 69€

Na obrázku je moderná kuchynská batéria s nízkym, horizontálnym dizajnom, vyhotovená v čiernej farbe. Batéria má dlhý, rovný výtok s hladkým povrchom a striebornými kovovými akcentmi na spodnej časti a na konci výtoku. Na ľavej strane je umiestnená páka na ovládanie teploty a prietoku vody. Vedľa batérie sú uvedené dostupné farebné varianty: čierna, béžová, svetlosivá, tmavosivá a biela. V ľavom dolnom rohu je zobrazený diagram s výškou batérie 130 mm. Dizajn batérie je jednoduchý a funkčný, vhodný pre moderné kuchyne, kde kombinuje estetiku a praktickosť.

batéria ROX

odporúčaná cena: 59€

Na obrázku je moderná kuchynská batéria s vysokým oblúkovým dizajnom, vyhotovená v čiernej farbe. Batéria má zakrivený výtok, ktorý končí odnímateľnou hlavicou s tlačidlom na ovládanie prúdu vody. Na spodnej časti batérie je pákový ovládač na reguláciu teploty a prietoku vody, umiestnený na pravej strane. Strieborné kovové akcenty zdobia spodnú časť a prechod k výtokovej hlavici. Vedľa batérie sú uvedené dostupné farebné varianty: čierna, béžová, svetlosivá, tmavosivá a biela. V ľavom dolnom rohu je zobrazený diagram s výškou batérie 400 mm. Dizajn batérie je elegantný a funkčný, ideálny pre moderné kuchyne, poskytujúci estetickú aj praktickú hodnotu s možnosťou flexibilného použitia výtokovej hlavice.

batéria TARU

odporúčaná cena: 99€

Na obrázku je moderná kuchynská batéria s vysokým flexibilným dizajnom, vyhotovená v čiernej farbe. Batéria má vysoký oblúkový výtok s pružinovým ramenom, ktoré umožňuje ľahké polohovanie a flexibilitu pri umývaní. Na konci výtoku je odnímateľná hlavica s tlačidlom na ovládanie prúdu vody. Na pravej strane spodnej časti batérie sa nachádza páka na ovládanie teploty a prietoku vody. Vedľa batérie sú uvedené dostupné farebné varianty: čierna a strieborná. V ľavom dolnom rohu je zobrazený diagram s výškou batérie 520 mm. Dizajn batérie je praktický a funkčný, ideálny pre moderné kuchyne, poskytujúc veľkú flexibilitu a estetický vzhľad.

batéria SPIRAL

odporúčaná cena: 110€

Na obrázku je moderná kuchynská batéria s vysokým, flexibilným dizajnom, vyhotovená v kombinácii čiernej a striebornej farby. Batéria má oblúkový výtok s čiernym flexibilným ramenom, ktoré umožňuje ľahké polohovanie. Na konci výtoku je odnímateľná hlavica s tlačidlom na ovládanie prúdu vody. Spodná časť batérie a páka na ovládanie teploty a prietoku vody sú vyrobené z lesklého strieborného kovu, umiestnené na pravej strane. Vedľa batérie sú uvedené dostupné farebné varianty: čierna a strieborná. V ľavom dolnom rohu je zobrazený diagram s výškou batérie 430 mm. Dizajn batérie je elegantný a funkčný, ideálny pre moderné kuchyne, poskytujúc estetickú aj praktickú hodnotu s možnosťou flexibilného použitia výtokovej hlavice.

batéria NEXO

odporúčaná cena: 99€

Návrat hore