Granitové drezy

V kategórii granitových drezov nájdete široký výber kvalitných a elegantných drezov značky BRADO. Naše granitové drezy sú ideálnym riešením pre každého, kto hľadá spojenie odolnosti, funkčnosti a štýlu pre svoju kuchynskú linku.

Vďaka dlhoročným skúsenostiam a neustálemu vývoju ponúka BRADO najlepšie riešenia. Granitové drezy BRADO sú vyrobené z vysoko kvalitnej zmesi granitu, čo im zaručuje dlhú životnosť a odolnosť voči poškriabaniu, teplu či nárazom. Táto kombinácia vlastností zabezpečuje, že naše drezy vydržia aj pri intenzívnom používaní v každodennom živote.

V ponuke nájdete širokú škálu tvarov, veľkostí a farieb granitových drezov, ktoré sa dokonale hodia do rozličných štýlov kuchynských liniek. Či už preferujete moderný alebo tradičný dizajn, naše drezy sú skvelým doplnkom, ktorý zvýrazní krásu vášho interiéru.

Vyberte si z našej ponuky granitových drezov BRADO a doprajte svojej kuchyni skutočný kúsok kvality a štýlu. S našimi granitovými drezmi získate nielen estetický prínos, ale aj výnimočnú praktickosť a odolnosť, ktorú oceníte v každodennom používaní.

odolnosť voči poškriabaniu

odolnosť voči škvrnám

odolnosť voči UV žiareniu

odolnosť voči tepelným šokom

odolnosť voči nárazu

ľahko čistiteľný povrch

Typy granitových drezov

zoznam granitových drezov BRADO

granitový drez Don čierny
Granitový drez Donzo biely
granitový drez Leon béžový
granitový drez Roxy čierny prskaný
granitový drez Atena šedý
Scroll to Top